Skorzystaj z wyjątkowej promocji. Zadzwoń i zarezerwuj miejsce w komorze normobarycznej: 882 056 850

Warsztaty zdrowego odżywiania w komorze normobarycznej w Osielsku - ekspert ds. zdrowego odżywiania Artur Szudrowicz

Zadbaj o swoje zdrowie już dziś !

zarezerwuj sesję w komorze normobaric for life

Jedna sesja

wiele korzyści

Pobyt w komorze pomaga spowolnić procesy starzenia i usprawnia cyrkulację tlenu w organizmie. Przyczynia się do regeneracji uszkodzonych komórek skóry, zmniejszając widoczność zmarszczek i pomagając skórze i innym strukturom komórkowym leczyć się po urazach, przebytych chorobach, zabiegach chirurgicznych i chemioterapii.

Korzyści dla zdrowia

w każdym wieku

Komora normobaryczna wspomaga odchudzanie, wzrost paznokci i redukcję cellulitu. Jest również zalecana do leczenia schorzeń skóry, takich jak: egzema, trądzik, łuszczyca i róża

normobaric for life

komfort i bezpieczeństwo

Ponieważ komfort i bezpieczeństwo naszych gości jest dla nas najważniejsze, stworzyliśmy dla Państwa (przy użyciu najnowocześniejszych materiałów i zabezpieczone najnowocześniejszymi systemami awaryjnymi) doskonale wyposażone, eleganckie i wygodne pomieszczenia.

Komora normobaryczna

jak to jest

możliwe

Komora normobaryczna pomaga znacząco zwiększyć poziom tlenu w organizmie. Zawartość dwutlenku węgla w powietrzu w pomieszczeniu normobarycznym wynosi od 0,5 do 1,9%. Jest to ok. 70 razy więcej niż w naturalnych warunkach atmosferycznych. Podwyższona zawartość dwutlenku węgla we krwi sprzyja przyswajaniu tlenu przez organizm.

Aby zapobiec naturalnemu rozpadowi komórek ludzkich, a tym samym przedłużyć ich życie, do wnętrza komory dodawany jest cząsteczkowy wodór, którego jest od 10 do 20 tysięcy razy więcej niż poza komorą. Wodór jest bardzo silnym antyoksydantem i skutecznie zwalcza wolne rodniki, które odpowiedzialne są za procesy starzenia.

korzyści

dla zdrowia

oczyszczająca woda

red-ox

Podczas każdej sesji otrzymają Państwo do picia naturalną, zdrową i oczyszczającą organizm wodę RED-OX.

Woda RED-OX

normobaric for life

gdzie jesteśmy

ul. Słoneczna 21
86-031 Osielsko

Czy akceptujesz politykę prywatności oraz cookies?