Skorzystaj z naszych atrakcyjnych ofert!

Promocja W lipcu taniej - Normobaria Osielsko

Przez cały lipiec możesz korzystać z sesji tlenowych w Strefie Relax (rozpoczynających się o godz. 13:00 i 15:00) w obniżonej cenie. 

Sprawdź szczegóły >>

Promocja Gratis dla VIPa - Normobaric for Life Osielsko

Kup karnet VIP 5 lub VIP 10 a dwa dodatkowe wejścia na sesje tlenowe w Strefie VIP otrzymasz od nas gratis!

Sprawdź szczegóły >>

Lipcowy koncert relaksacyjny | Normobaria Osielsko

Zapraszamy na kolejne spotkanie z dźwiękiem, podczas którego przekonasz się o terapeutycznej mocy mis i gongów tybetańskich. Przyjdź 9 lipca do komory normobarycznej w Osielsku.

Sprawdź szczegóły >>

Sesje nocne w komorze normobarycznej w Osielsku | Normobaric for Life

Zastanawiasz się, jak podnieść jakość swojego snu? Cierpisz na bezsenność i chciałbyś poradzić sobie wreszcie z tym problemem? A może w ciągu dnia nie masz czasu na odwiedzenie naszej komory tlenowej? Sesje nocne to najlepsze rozwiązanie dla Ciebie.

Sprawdź szczegóły >>

Normobaric for Life - pierwsza sesja tlenowa za 29,90 zł

Pierwsza sesja tlenowa w cenie biletu do kina? Tak! Odwiedź komorę normobaryczną po raz pierwszy i skorzystaj z ceny obniżonej aż o 75%. Przyjdź i sprawdź terapeutyczne właściwości tlenoterapii normobarycznej.

Sprawdź szczegóły >>

Normobaric for Life - urodzinowe wejście gratis

Masz urodziny? Przygotowaliśmy dla Ciebie prezent. W tym wyjątkowym dniu zapraszamy na dwugodzinną urodzinową sesję tlenową zupełnie za darmo! 

Sprawdź szczegóły >>

Doświadcz na własnej skórze, ile korzyści przynosi terapia tlenem i podwyższonym ciśnieniem w komorze tlenowej.

Komora tlenowa Osielsko. Zadbaj o swoje zdrowie już dziś!

zarezerwuj sesję w komorze tlenowej w Osielsku k. Bydgoszczy. Zadzwoń: 882 056 850

Komora normobaryczna w Osielsku k. Bydgoszczy

Normobaria

bezpieczne terapie tlenowe

Normobaria to naturalna metoda wspomagania regeneracji organizmu. To rodzaj innowacyjnej, całkowicie bezpiecznej dla organizmu i przynoszącej mu wiele korzyści terapii tlenowej, prowadzonej w warunkach podwyższonego ciśnienia atmosferycznego. Możesz z niej korzystać w urządzeniu nazywanym komorą normobaryczną lub kapsułą tlenową.
Sprawdź, jak działa komora normobaryczna >>

Klienci komory tlenowej w Bydgoszczy

Korzyści dla zdrowia

w każdym wieku

Zapewnij swojemu ciału i duszy relaks, na jaki zasługuje. Opóźnij efekty starzenia, ciesz się dobrą kondycją oraz wspieraj swoje zdrowie, by żyć pełniej i lepiej. Normobaria to sposób na to, by pomóc swojemu organizmowi skuteczniej się regenerować, efektywnie odprężać oraz poprawiać jego ogólną wydolność. Dostępna i wskazana dla osób w każdym wieku.
Poznaj inne korzyści terapii tlenowej >>

Komora normobaryczna czy hiperbaryczna? Co wybrać

Porównanie

hiperbaria a normobaria

Zastanawiasz się, czym się różni komora normobaryczna od komorzy hiperbarycznej, i która z nich jest odpowiednia dla Ciebie? Poznaj podobieństwa i różnice.
Dowiedz się więcej >>

normobaric for life

komfort i bezpieczeństwo

Ponieważ komfort i bezpieczeństwo naszych gości jest dla nas najważniejsze, stworzyliśmy dla Państwa (przy użyciu najnowocześniejszych materiałów i zabezpieczone najnowocześniejszymi systemami awaryjnymi) doskonale wyposażone, eleganckie i wygodne pomieszczenia.

Komora normobaryczna

Porównanie

Parametry atmosfery

Komora tlenowa pomaga znacząco zwiększyć poziom tlenu w organizmie. Zawartość dwutlenku węgla w powietrzu w pomieszczeniu normobarycznym wynosi od 0,5 do 1,9%. Jest to ok. 70 razy więcej niż w naturalnych warunkach atmosferycznych. Podwyższona zawartość dwutlenku węgla we krwi sprzyja przyswajaniu tlenu przez organizm.

Aby zapobiec naturalnemu rozpadowi komórek ludzkich, a tym samym przedłużyć ich życie, do atmosfery panującej we wnętrzu komory tlenowej  dodawany jest cząsteczkowy wodór, którego jest od 10 do 20 tysięcy razy więcej niż poza komorą. Wodór jest bardzo silnym antyoksydantem i skutecznie zwalcza wolne rodniki, które odpowiedzialne są za procesy starzenia.

Komora normobaryczna - opinie Klientów

Dowiedz się, jak sesje tlenowe wpłynęły na zdrowie i samopoczucie naszych Klientów

oczyszczająca woda

red-ox

Podczas każdej sesji możesz bez limitu i bezpłatnie pić naturalną, zdrową i oczyszczającą organizm wodę RED-OX. Dowiedz się więcej o zaletach wody nasyconej aktywnym wodorem.

Woda RED-OX

normobaric for life

gdzie jesteśmy?

Komora tlenowa
Normobaric for Life

ul. Słoneczna 21
86-031 Osielsko k. Bydgoszczy

Dowiedz się, jak przygotować się do sesji tlenowej >>

Rezerwacja miejsc:

882 056 850
info@normobaric.com.pl

Jesteśmy do Twojej dyspozycji
od poniedziałku do piątku
od 9:00 – 21:00.

Czy akceptujesz politykę prywatności oraz cookies?