Warsztaty w komorze normobarycznej

„Jak osiągnąć spokój umysłu z jogą” – warsztaty medytacji

Komora normobaryczna

Kiedy? sobota, 27 listopada ● Godzina: 9:00 - 11:00 ● Gdzie? Komora normobaryczna w Osielsku k. Bydgoszczy

Pospiesz się. Dostępnych jest tylko 13 miejsc!

Stan twojego życia jest niczym innym, jak odbiciem stanu Twojego umysłu.

Wayne Dyer

Umysł… dzięki niemu myślimy, postrzegamy, zapamiętujemy, odczuwamy emocje, uczymy się. Kreuje on naszą osobowość, to jakimi ludźmi jesteśmy w ciągu całego swojego życia. Dzięki niemu podejmujemy wiele życiowych decyzji i to on jest drogowskazem naszego losu. Z tego powodu powinniśmy o niego nieustannie dbać i go pielęgnować.

Dowiedź się “Jak osiągnąć spokój umysłu z jogą”, biorąc udział w warsztatach medytacyjnych w komorze normobarycznej w Osielsku k. Bydgoszczy. Dowiedz się, czego potrzebuje Twój umysł, aby osiągnąć duchową równowagę oraz utrzymać wysoki poziom życiowej energii. Warsztaty poprowadzi certyfikowana instruktorka jogi Dorotą Priebie-Kubiak ze studia jogi Stan Harmonii, która opowie m.in. o tym w tym zakresie narzędzia oferuje joga.

 

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE WARSZTATÓW

Miejsce warsztatów: Normobaric for Life – komora normobaryczna, ul. Słoneczna 21, Osielsko

Termin: sobota, 27 listopada 2021 r.

Czas trwania: 9:00 – 11:00

Prowadzący: Dorota Priebe-Kubiak – właścicielka studia jogi i masażu Stan Harmonii, certyfikowany instruktor jogi oraz certyfikowany nauczyciel jogi

Cena:
80 zł – jeśli zapiszesz się do środy 24 listopada włącznie
120 zł – jeśli zapiszesz się 25 lub 26 listopada

Warunkiem rezerwacji miejsca jest dokonanie wpłaty.
Pospiesz się! Liczba miejsc jest ograniczona.

Uwaga: warunkiem przeprowadzenia warsztatów jest rejestracja minimum 6 osób. W przypadku mniejszej liczby zgłoszeń, zakupioną wejściówkę będzie można wykorzystać na wybraną sesję w komorze normobarycznej w innym terminie.

Zapisy oraz informacje na temat warsztatów: 882 056 850 lub info@normobaric.com.pl

 

PROGRAM WARSZTATÓW “JAK OSIĄGNĄĆ SPOKÓJ UMYSŁU Z JOGĄ”

Jaką wiedzę zdobędziesz podczas dwugodzinnych warsztatów? Dowiesz się:

  • jakie są główne założenia filozofii jogi i czym jest osiem członów jogi wiodących ku oświeceniu,
  • jakie narzędzia oferuje joga do pracy z umysłem,
  • jaki wpływ ma joga na energię życiową oraz w jaki sposób tę energię czerpać i w sobie kumulować,
  • jakie ćwiczenia oddechowe mogą pomóc Ci w uspokojeniu myśli i ciała.

 

GWARANTUJEMY

  • Krystalicznie czyste powietrze, wolne od wirusów, drobnoustrojów i szkodliwych substancji. Zapewniają je znajdujące się w komorze specjalistyczne urządzenia czyli dekontaminatory. Dzięki nim możesz wziąć udział w sesji bez konieczności nakładania maseczki.
  • Praktyczną wiedzę oraz trening oddechowy połączony z medytacją, dzięki któremu jeszcze efektywniej dotlenisz swój organizm.
  • Nielimitowany dostęp do wodorowanej wody REDOX – płynu najlepiej oczyszczającego i przywracającego do zdrowia organizm człowieka.
  • Bezpłatny parking dla wszystkich uczestników.

 

Warsztaty medytacji w komorze normobaryczne w Osielsku

 

 

INFORMACJE O INSTRUKTORCE

Dorota Priebe-Kubiak

Certyfikowany instruktor jogi i certyfikowany nauczyciel jogi w standardzie Yoga Alliance RYT 200. Związana z Ashtanga Yogą od 2012 roku. To wtedy wkroczyła na ścieżkę, którą podąża do dziś – ścieżkę samorozwoju, odnajdowania harmonii pomiędzy ciałem i umysłem oraz wewnętrznej równowagi. Ukończyła wiele rozmaitych kursów i warsztatów, dzięki którym z powodzeniem wprowadza w świat jogi kolejnych adeptów tego systemu ćwiczeń fizycznych, umysłowych i oddechowych. W stworzonym przez siebie studiu jogi i masażu STAN HARMONII zachęca i inspiruje do pracy ze swoim ciałem i umysłem.
Swoje doświadczenie, wiedzę i umiejętności budowała pod okiem najlepszych nauczycieli z Polski i ze świata. Ukończyła m.in.kurs jogi hormonalnej, kurs medytacji Prana Vidya oraz Mantra Yogi, a także szkolenie z treningu mięśni dna miednicy z fizjoterapeutką uroginekologiczną Elżbietą Furman. Jest też certyfikowanym praktykiem terapii holistycznej Access Bars®, pomagającej osiągnąć wewnętrzną równowagę i radość w życiu za pomocą jogi.

Czy akceptujesz politykę prywatności oraz cookies?