Joga oddechowa w komorze normobarycznej

„Jak z lekkością przyjąć jesień” – sesja tlenowa z instruktorką jogi

Komora normobaryczna

Kiedy? sobota, 23 października ● Godzina: 9:00 - 11:00 ● Gdzie? Komora normobaryczna w Osielsku k. Bydgoszczy

Zapisz się już dziś. Dostępnych jest tylko 13 miejsc!

„Carpe diem” – chwytaj każdy dzień i nie trać ulatujących chwil życia…
Horacy

Nadchodzący okres jesienno-zimowy wymaga odpowiedniego przygotowania organizmu do mniejszej dawki światła słonecznego oraz utrzymania dobrej formy fizycznej i mobilności. Zapominamy, że musimy systematycznie pracować zarówno nad naszym ciałem, jak też kondycją psychiczną. Każdy moment do rozpoczęcia pracy nad samym sobą jest dobry. Ważne jest to, żeby dbać o swoje zdrowie i psychikę każdego dnia. Jest wiele różnych sposobów, by poprawić swoje samopoczucie. Jednym z nich jest udział w warsztatach jogi oddechowej, która pozwoli dotlenić organizm oraz uwolnić ciało i myśli od negatywnych emocji.

Zapraszamy.

 

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

Miejsce warsztatów: Normobaric for Life – komora normobaryczna, ul. Słoneczna 21, Osielsko

Termin: sobota, 23 października 2021 r.

Czas trwania: 9:00 – 11:00

Prowadzący: Dorota Priebe-Kubiak – certyfikowany instruktor oraz nauczycielka jogi, założycielka i właścicielka szkoły jogi Stan Harmonii

Cena:
80 zł – jeśli zapiszesz się do środy 20 października włącznie
120 zł – jeśli zapiszesz się 21 lub 22 października

Warunkiem rezerwacji miejsca jest dokonanie wpłaty.
Pospiesz się! Liczba miejsc jest ograniczona.

Zapisy oraz informacje na temat warsztatów: 882 056 850 lub info@normobaric.com.pl

 

PROGRAM

O tym dowiesz się w trakcie warsztatów o przygotowaniu swojego ciała do nadchodzącej jesieni:

 

  • Jak oczyścić ciało po minionym lecie i jak wzmocnić jego odporność?
  • Jak łagodnie i bezpiecznie dla organizmu przeprowadzić detoks?
  • Jak „otrzepać ciało z kurzu” i rozruszać je, by zwiększyć jego mobilność i podnieść jakość oddechu?
  • W jaki sposób skutecznie się relaksować oraz co zrobić, by z sukcesem uspokoić swoje myśli?

Otrzymasz dużą dawkę wiedzy teoretycznej. Poznasz także kilka prostych, rozciągających ćwiczeń, które będziesz mógł wykorzystać w przerwie w pracy lub podczas relaksu w domowym zaciszu. Techniki te wspomagają oczyszczanie organizmu i wspierają pracę układu trawiennego.

 

DODATKOWE KORZYŚCI Z UCZESTNICTWA

  • Gwarantujemy czyste powietrze, pozbawione drobnoustrojów, wirusów i innych szkodliwych substancji – zapewnią je dekontaminatory znajdujące się wewnątrz komory. Jest to niezwykle istotne w czasach pandemii.
  • Udział w warsztatach szczególnie polecany jest osobom poszukującym naturalnych metod wspomagania swojego organizmu, także po przebytych chorobach, takich jak Covid-19. Tlenoterapia może wpływać pozytywnie na rekonwalescencję i powrót organizmu do pełnej sprawności, po zwalczeniu infekcji koronawirusa.
  • Każdemu uczestnikowi gwarantujemy nielimitowany dostęp do wody REDOX – płynu najlepiej oczyszczającego i przywracającego do zdrowia organizm człowieka.
  • Dla uczestników spotkania dostępny jest bezpłatny parking.

 

 

INFORMACJE O INSTRUKTORCE

Dorota Priebe-Kubiak

Jej przygoda z Ashtanga Yogą trwa od 2012 roku. Już od pierwszego, świadomego oddechu wiedziała, że jest to jej droga życiowa, którą chce podążać. Z pasją studiowała techniki jogi oraz narzędzia rozwoju osobistego. Wiedzę czerpała od najlepszych nauczycieli z Polski i ze świata, biorąc udział w wielu różnych warsztatach i kursach. To pozwoliło jej na stworzenie własnego studia jogi i masażu STAN HARMONII, które od kilku lat przyciąga wielu fascynatów jogi oraz osób zainteresowanych pracą z ciałem i umysłem.

Jest certyfikowanym instruktorem jogi oraz certyfikowanym nauczycielem jogi w standardzie Yoga Alliance RYT 200. Ukończyła m.in. kurs medytacji Prana Vidya oraz Mantra Yogi, kurs jogi hormonalnej oraz szkolenie z treningu mięśni dna miednicy z fizjoterapeutką uroginekologiczną Elżbietą Furman. Jest też certyfikowanym praktykiem terapii holistycznej Access Bars®, która pomaga osiągnąć spokój, równowagę, radość w życiu za pomocą jogi i innych technik.

Czy akceptujesz politykę prywatności oraz cookies?