Vouchery prezentowe

Home > Komora normobaryczna – cena wejściówek na sesje tlenowe > Vouchery prezentowe

Komora normobaryczna

Vouchery – pomysł na prezent

Dawanie czy otrzymywanie – co sprawia więcej radości? Badania wykazują, że osoby, które obdarowują innych prezentami, czerpią z tego większą satysfakcję niż te, które wydają pieniądze na siebie i na swoje przyjemności.

Na pewno wielokrotnie stanąłeś przed trudnym wyborem, co kupić na prezent dla bliskiej Ci osoby. Książka, kolejny kubek, bukiet kwiatów, flakon perfum, skarpetki, krawat czy kosmetyki – wszystko to już zostało podarowane wcześniej…  Przeszukujesz na pewno w takiej sytuacji internet, próbując znaleźć inspirację dotyczącą niebanalnego pomysłu na oryginalną niespodziankę. A może warto byłoby zainwestować w zdrowie? To zdecydowanie najlepszy pomysł na prezent dla osoby, która jest dla Ciebie ważna!

Vouchery prezentowe to idealny podarek nie tylko z okazji świąt, ale również innych istotnych momentów w życiu. Voucher na sesje normobaryczne, wręczony z okazji imienin, urodzin, rocznicy czy po prostu dla tego, że kogoś lubisz, to sygnał, że zdrowie i samopoczucie tej osoby jest dla Ciebie szczególnie ważne. To przejaw troski, a jednocześnie doskonała motywacja dla obdarowanego, by poświęcić nieco czasu na efektywny relaks oraz regenerację ciała i umysłu.

Chcesz kupić vouchery prezentowe, ale nie masz możliwości by przyjechać osobiście do komory normobarycznej w Osielsku? Możesz zamówić voucher komory normobarycznej telefonicznie, zapłacić za niego przelewem, a otrzymasz go w wersji elektronicznej do samodzielnego wydruku.

Skontaktuj się z naszą recepcją w celu ustalenia szczegółów: tel.: 882 056 850.

 

Gift Voucher* na prezent (świąteczny, urodzinowy, imieninowy, na Dzień Babci, na Dzień Dziadka itp.) Cena za sztukę
Voucher na sesję tlenową w strefie RELAX (sesja tlenowa dwugodzinna)
• przy zakupie 1 lub 2 voucherów 120,00 zł
• przy zakupie od 3 do 6 voucherów 115,00 zł
• przy zakupie 7 i więcej voucherów 110,00 zł
Voucher na sesję tlenową w strefie VIP (sesja tlenowa dwugodzinna)
• przy zakupie 1 lub 2 voucherów VIP 160,00 zł
• przy zakupie od 3 do 6 voucherów VIP 150,00 zł
• przy zakupie 7 i więcej voucherów VIP 140,00 zł

Vouchery są ważne przez dwa miesiące od daty zakupu.