Promocje cenowe

Home > Promocje cenowe

Komora normobaryczna

Promocyjne oferty czasowe w Normobaric for Life

Sprawdzaj obowiązujące promocje* i korzystaj z okazji, by wypoczywać i relaksować się w komorze normobarycznej w Osielsku k. Bydgoszczy w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie.

 

PROMOCJA "Jestem Tatą"

 

Tata to pierwszy superbohater w naszym życiu 🙂 Jest jak Batman – gotowy stawić czoło każdemu wyzwaniu. Czy to obrona przed nocnymi potworami, czy naprawa niesfornych zabawek, tata jest zawsze na posterunku. Jest niezastąpionym McGyver’em, który z koca zrobi most zwodzony nad przepaścia, a z zapałek zbuduje pełnowymiarowy pojazd kosmiczny. Ale żeby tata mógł pełnić te wszystkie role, potrzebuje supermocy! Bez względu na to, czy akurat jest Iron Manem, który tworzy najbardziej niesamowite wynalazki, czy Spider-Manem, wspinającym się na drzewa za zgubioną piłką – tata musi być w formie. A co jest kluczem do zachowania tej formy? Odpowiednia regeneracja! Bo przecież nawet Superman czasem musi odpocząć.
Będzie ku temu okazja 24 czerwca czyli w Dzień Ojca. Tego dnia wszyscy ojcowie będą mogli skorzystać z sesji tlenowej w Strefie Relax w wyjątkowej cenie w wysokości 60 zł! Wystarczy przy zakupie wejściówki podać hasło “Jestem tatą”. Już dziś zarezerwuj miejsce dla siebie lub spraw niespodziankę swojemu tacie, rezerwując dla niego sesję.

 

Regulamin promocji z okazji Dnia Ojca

  1. Promocja “Jestem Tatą” obowiązuje wyłącznie 24.06.2024 r. podczas wszystkich sesji tlenowych w Strefie Relax.
  2. W dniu obowiązywania promocji każdy mężczyzna na hasło “Jestem Tatą” może zakupić pojedynczą wejściówkę na dwugodzinną sesję tlenową w Strefie Relax w cenie 60 zł. (najniższa cena w ciągu 30 dni przed obniżką: 60 zł (dotyczyła promocji ” Seniorada w Normobarii” skierowanej do seniorów) Cena regularna: 120 zł.
  3. Promocyjną wejściówkę można wykorzystać tylko w dniu obowiązywania promocji.
  4. W dniu trwania promocji można skorzystać maksymalnie z dwóch sesji w obniżonej cenie.
  5. Każdy tata, który w dniu trwania promocji zakupi wejściówkę na dwugodzinną sesję tlenową, otrzyma kupon rabatowy na zakup karnetu do Strefy Relaks w cenie obniżonej o 30% w stosunku do ceny regularnej.
  6. Rezerwacji biletu oraz miejsca można dokonać telefonicznie lub za pośrednictwem maila i formularza kontaktowego na stronie https://normobaric.com.pl/zarezerwuj-wizyte/ (w polu “Informacje dodatkowe” wpis hasło “Jestem Tatą”)
  7. Rezerwacji wejściówki w promocyjnej cenie może również dokonać inna osoba wskazując imię i nazwisko taty, dla którego dokonywana jest rezerwacja.
  8. Ze względu na limit osób, które jednorazowo mogą wziąć udział w sesji tlenowej, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsca.
  9. Istnieje możliwość płatności kartą oraz gotówką.
  10. Promocje i zniżki nie łączą się.