Promocje stałe

Home > Promocje cenowe > Promocje stałe

Komora normobaryczna

Te oferty* są zawsze aktualne 🙂

Planujesz pierwszą wizytę w naszej komorze normobarycznej i chciałbyś się przekonać, czy taki sposób wspierania organizmu jest dla Ciebie? Skorzystaj z pierwszej wizyty w cenie dla nowych klientów. Przyjdź do komory, sprawdź jak czujesz się podczas kompresji i dekompresji, przetestuj komfort foteli, skosztuj wody RedOx nasyconej aktywnym wodorem i zrelaksuj swoje ciało oraz umysł. 

Masz urodziny? U nas czeka na Ciebie miły upominek w postaci darmowej sesji.

Zapraszamy!

 

✹ PROMOCJA “Pierwsza wizyta za 29,90 zł” ✹

 

Dla zdrowia i urody. Dla relaksacji i regeneracji. Dla lepszego samopoczucia i poprawy nastroju. Dla profilaktyki i by wesprzeć organizm w walce z chorobami. Jest wiele powodów, dla których warto korzystać z normobarycznych sesji tlenowych. Chcemy, byś przekonał się o tym na własnej skórze, jak wiele dobrego dla Twojego ciała i ducha może przynieść regularne odwiedzanie komory normobarycznej. Specjalnie dla Nowych Klientów przygotowaliśmy atrakcyjną, obniżoną aż o 75% (w stosunku do ceny regularnej) cenę pierwszej, dwugodzinnej wizyty w Normobaric for Life. To tyle, ile średnio kosztuje bilet do kina, dwie godziny na basenie lub jednorazowe wejście na siłownię.

Zainteresowany? Zapraszamy. Pierwsza wizyta to tylko 29,90 zł. Jeśli zdecydujesz się na zakup swojego pierwszego karnetu, otrzymasz od nas dodatkowo specjalny rabat.

Informacje i rezerwacja miejsca: 882 056 850 lub info@normobaric.com.pl

Pierwsza sesja tlenowa w komorze normobarycznej za 29,90 zł

 

Regulamin promocji “Pierwsza wizyta za 29,90 zł”

 1.  Z promocji “Pierwsza wizyta za 29,90 zł” może skorzystać wyłącznie Klient, który nigdy wcześniej nie korzystał z usług komory normobarycznej Normobaric for Life w Osielsku i który w okresie trwania promocji weźmie udział w sesji tlenowej po raz pierwszy.
 2. W ramach promocji Klient wskazany w punkcie nr 1 tego regulaminu, ma prawo do zakupu pojedynczej wejściówki na dwugodzinną sesję tlenową w Strefie Relax za cenę 29,90 zł. Otrzymuje także kupon rabatowy na zakup dowolnego karnetu sesji tlenowych, ważny przez miesiąc od daty pierwszej wizyty.
 3. Promocyjna cena dotyczy osób w wieku powyżej 4 roku życia.
 4. Zakupu biletu dla dziecka w wieku od 4 do 16 roku życia, które wcześniej nie korzystało z usług komory normobarycznej Normobaric for Life, może dokonać wyłącznie osoba pełnoletnia. Osoba taka ma prawo do kupna dla dziecka wejściówki w obniżonej cenie także w sytuacji, jeśli sama wcześniej już korzystała z usług Normobaric for Life.
 5. Promocja dotyczy wyłącznie pierwszej wizyty w komorze normobarycznej i nie łączy się z innymi promocjami i zniżkami.
 6. Promocja nie obowiązuje w przypadku zakupu wejściówek na wydarzenia specjalne organizowane w komorze normobarycznej Normobaric for Life, takie jak sesje jogi oddechowej i innego rodzaju warsztaty.
 7. Rezerwacji miejsca można dokonać telefonicznie lub za pośrednictwem maila.
 8. Ze względu na limit osób, które jednorazowo mogą wziąć udział w sesji, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsca.
 9. Promocja obowiązuje od 14 marca 2022 r. do odwołania.

♥ PROMOCJA Darmowe wejście urodzinowe - oferta dla solenizantów ♥

 

Urodziny masz tylko raz w roku i z tego powodu należy Ci się szczególny prezent. W tym ważnym dla Ciebie dniu możesz skorzystać z darmowego wejścia urodzinowego na sesję tlenową w strefie RELAX. To aż dwie godziny odpoczynku i regeneracji dla Twojego ciała i ducha, które dostajesz od nas jako miły upominek.

Informacje i rezerwacja miejsca: 882 056 850 lub info@normobaric.com.pl

Darmowa sesja tlenowa w komorze normobarycznej dla solenizantów

 

Regulamin promocji “Darmowe wejście urodzinowe”

 

 1. By skorzystać z darmowego wejścia urodzinowego, należy okazać obsłudze komory normobarycznej dokument potwierdzający datę urodzenia.
 2. W dniu urodzin można skorzystać z darmowej wejściówki na jedną dwugodzinną sesję w ciągu dnia.
 3. Darmowe wejście nie dotyczy sesji, podczas których organizowane są wydarzenia specjalne, takie jak sesje jogi oddechowej i innego rodzaju warsztaty.
 4. Darmowa wejściówka urodzinowa obowiązuje wyłącznie na wejście do Strefy Relax.
 5. Rezerwacji miejsca można dokonać telefonicznie lub za pośrednictwem maila. Nie ma możliwości rezerwacji wejściówki poprzez sklep internetowy sklep.normobaric.com.pl.
 6. Ze względu na limit osób, które jednorazowo mogą wziąć udział w sesji, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsca.
 7. Z darmowej wejściówki urodzinowej można skorzystać tylko w dniu pracy komory Normobaric for Life. Jeśli dzień urodzin przypada w dzień ustawowo wolny od pracy (weekendy i święta) lub w dzień, w który komora jest nieczynna z innych powodów (co jest na bieżąco ogłaszane w zakładce KONTAKT), istnieje możliwość skorzystania z darmowej sesji urodzinowej w pierwszym dniu roboczym, przypadającym po dniu wolnym od pracy komory.
 8. Regulamin obowiązuje od 4 marca 2024 r. do odwołania.

 

 


* Uwaga: promocje i zniżki nie dotyczą voucherów i nie łączą się. Oznacza to, że w danym momencie można korzystać wyłącznie z jednego rodzaju zniżki (liczonej od ceny regularnej) lub z promocji.