Program rekomendacyjny

Home > Promocje cenowe > Program rekomendacyjny

Komora normobaryczna

♥ PROGRAM REKOMENDACYJNY Polecanie się opłaca! ♥

 

Chcesz korzystać z komory normobarycznej jeszcze taniej? Mamy na to sposób! Zainteresuj tlenowym SPA swoich przyjaciół, członków rodziny, sąsiadów, współpracowników, którzy jeszcze nie byli w Normobaric for Life i przyprowadź ich ze sobą na sesję tlenową. Otrzymasz wówczas od nas rabat w wysokości aż 50 zł przy zakupie biletu dla siebie.

 

Oto kilka prostych kroków do tego, by uzyskać zniżkę:

 1. Zainteresuj normobarią osobę, która nigdy dotąd nie była w naszej komorze normobarycznej.
 2. Zarezerwuj wizytę dla siebie i tej osoby.
 3. Przyjdźcie wspólnie na sesję tlenową.
 4. Nowa osoba wchodzi na sesję w ramach promocji “Pierwsza wizyta za 29,90 zł”
 5. Polecający korzysta z atrakcyjnego rabatu przy zakupie wejściówki do Strefy Relax. Cena wejściówki na sesję dla polecającego wynosi wówczas tylko 70 zł.
 6. Kupuj wejściówkę w obniżonej cenie za każdym razem, gdy przyprowadzisz do komory nowego Klienta.

Program rekomendacyjny trwa od 2 listopada 2022 roku aż do odwołania. Możesz wziąć w niej udział dowolną liczbę razy.
Proste, prawda? Bo polecanie się naprawdę opłaca!

 

Program rekomendacyjny dla klientów komory normobarycznej Normobaric for Life w Osielsku

 

Regulamin programu rekomendacyjnego „Polecanie się opłaca”

 1. Program rekomendacyjny „Polecanie się opłaca” obowiązuje 2 listopada 2022 r. do odwołania.
 2. W ramach programu Klientowi (dalej: Polecający), który przyprowadzi na sesję tlenową w komorze normobarycznej w Osielsku osobę (dalej: Nowy Klient), która wcześniej nie uczestniczyła w żadnej sesji tlenowej w Normobaric for Life, udzielony zostaje rabat kwotowy przy zakupie pojedynczej wejściówki na sesję tlenową.
 3. Rabat dla Polecającego dotyczy zakupu pojedynczej wejściówki na sesję tlenową w Strefie Relax i wynosi 50 zł. Oznacza to, że w ramach programu Polecający może kupić wejściówkę do Strefy Relax w cenie w wysokości 70 zł.
 4. Bez względu na liczbę Nowych Klientów, przyprowadzonych przez Polecającego na daną sesję tlenową, rabat udzielany jest tylko i wyłącznie na sesję tlenową, w której wspólnie uczestniczą. Nie ma możliwości otrzymania zniżki lub vouchera na sesje tlenowe odbywające się w przyszłości.
 5. Cena wejściówki dla Nowego Klienta, który weźmie udział w sesji tlenowej razem z Polecającym, kształtują się następująco:
  – 29,90 zł w przypadku zakupu przez Nowego Klienta wejściówki do Strefy Relax (obowiązują zasady promocji “Pierwsza wizyta za 29,90 zł),
  – 160 zł w przypadku zakupu przez Nowego Klienta wejściówki do Strefy VIP (obowiązuje cennik regularny wraz ze zniżkami, jeśli takie przysługują Nowemu Klientowi).
 6. Polecający może skorzystać z rabatu tylko i wyłącznie w sytuacji, w której razem z Nowym Klientem weźmie udział w sesji tlenowej odbywającej się o tej samej godzinie, przy czym dopuszcza się korzystanie przez Polecającego i Nowego Klienta z sesji tlenowych w różnych strefach.
 7. Polecającym może być wyłącznie osoba w wieku powyżej 16 roku życia.
 8. Z programu “Polecanie się opłaca” można skorzystać raz dziennie.
 9. Z programu „Polecanie się opłaca” można skorzystać dowolną liczbę razy w czasie jej trwania.
 10. Rezerwacji miejsca można dokonać telefonicznie lub za pośrednictwem maila. Nie ma możliwości rezerwacji wejściówki w ramach programu rekomendacyjnego poprzez sklep internetowy sklep.normobaric.com.pl.
 11. Ze względu na limit osób, które jednorazowo mogą wziąć udział w sesji, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsca.
 12. Program rekomendacyjny nie obowiązuje podczas wydarzeń specjalnych organizowanych w komorze normobarycznej, takie jak sesje jogi oddechowej, koncerty gongów tybetańskich i innego rodzaju warsztaty.
 13. Istnieje możliwość płatności kartą oraz gotówką.
 14. Promocje i zniżki nie łączą się z wyjątkiem zniżki dla Nowego Klienta w ramach promocji “Pierwsza wizyta za 29,90 zł”.

 


* Uwaga: promocje i zniżki nie dotyczą voucherów i nie łączą się. Oznacza to, że w danym momencie można korzystać wyłącznie z jednego rodzaju zniżki (liczonej od ceny regularnej) lub z promocji.