Zarezerwuj wizytę

Home > Zarezerwuj wizytę

Komora normobaryczna

 

Chcesz wziąć udział w sesji tlenowej? Skorzystaj z formularza on-line, który pozwoli Ci zgłosić chęć rezerwacji terminu, który Ci najbardziej odpowiada. Pamiętaj, że jest to wstępna rezerwacja, która wymaga potwierdzenia przez personel komory Normobaric for Life.

Jak przebiega rezerwacja wizyty?

 • wypełnij formularz – podaj swoje imię i nazwisko, wskaż termin oraz usługę, która Cię interesuje, wskaż liczbę osób i określ godzinę sesji, a następnie podaj swój numer telefonu i (opcjonalnie) adres e-mail (jeśli go uzupełnisz, otrzymasz wiadomość z podsumowaniem szczegółów rezerwacji, którą chcesz dokonać),
 • oczekuj na kontakt telefoniczny z naszej strony – pracownik recepcji skontaktuje się z Tobą, by potwierdzić dostępność wybranego terminu oraz godziny.
 • przyjdź do komory w potwierdzonym terminie co najmniej 10 minut przed godziną rozpoczęcia sesji.

 

Jeśli chcesz otrzymać natychmiastowe potwierdzenie rezerwacji – zadzwoń na numer ☎︎ 882 056 850

Formularz wstępnej rezerwacji terminu sesji w komorze normobarycznej Normobaric for Life w Osielsku

 
  Podaj, jeśli chcesz otrzymać maila z podsumowaniem wstępnej rezerwacji.  Osoba 1 *

  Osoba 2 *

  Osoba 3 *

  Osoba 4 *

  Osoba 5 *

  Osoba 6 *

  Osoba 7 *

  Osoba 8 *

  Osoba 9 *

  Osoba 10 *

  Osoba 11 *

  Osoba 12 *

  Osoba 13 *

  Osoba 1 *

  Osoba 2 *

  Osoba 3 *

  Osoba 4 *

  Osoba 1 *

  Osoba 2 *

  Osoba 3 *  * pola obowiązkowe

  Oświadczam, że zapoznałam/em się z Polityką Prywatności serwisu i ją akceptuję.

  Ważne:

  • Jeśli chcesz umówić wizytę na bardzo bliski termin (np. na bieżący dzień), sugerujemy kontakt telefoniczny. Jest to najszybsza forma potwierdzenia dostępności wybranego terminu.
  • Pamiętaj, że nasza recepcja pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 21:00. Po otrzymaniu wypełnionego przez Ciebie formularza:
   • jeśli wyślesz wiadomość nie później niż do godziny 16:00 w dniu, w którym nasza komora normobaryczna jest otwarta – skontaktujemy się zwrotnie w ciągu 4 godzin,
   • jeśli wyślesz wiadomość po godzinie 16:00 – skontaktujemy się z Tobą najpóźniej do godziny 10:00 kolejnego dnia roboczego lub (jeśli w kolejnym dniu nasza komora jest nieczynna) w pierwszy dzień roboczy następujący po dniu wolnym od pracy,
   • jeśli wyślesz wiadomość w sobotę, niedzielę, święto lub inny dzień, w którym komora jest nieczynna – skontaktujemy się z Tobą najpóźniej do godz. 10:00 pierwszego dnia roboczego, następującego po dniach wolnych od pracy.

  Masz pytania dotyczące przygotowania do sesji, przeciwwskazań do korzystania z komory, obowiązujących zniżek i promocji?