Rekomendacje, recenzje, opinie

Home > Opinie

Komora normobaryczna

Interesuje Cię, jakie korzyści dla samopoczucia może przynieść komora normobaryczna? Opinie na temat korzystania z normobarycznych sesji tlenowych, które przedstawiamy na tej stronie, pochodzą od prawdziwych klientów odwiedzających nas w Osielsku. Dowiedz się, w czym normobaria pomogła różnym osobom, borykającym się z rozmaitymi schorzeniami. Poznaj historie i odczucia Klientów, którzy korzystają ze SPA tlenowego w Osielsku regularnie.

Wszystkie opinie o komorze normobarycznej, które prezentujemy w tej sekcji, są wypowiedziami realnych osób, które odwiedziły naszą komorę przynajmniej raz. W wielu przypadkach osoby te skorzystały z cyklu sesji tlenowych, a także nadal regularnie nas odwiedzają. Nasi klienci dzielą się z nami swoimi obserwacjami na temat tego, w jaki sposób normobaryczne sesje wpływają na ich samopoczucie oraz kondycję fizyczną i psychiczną. Odczucia oraz efekty są w ich przypadkach bardzo indywidualne, ponieważ każdy organizm jest inny oraz każda z tych osób przychodzi do komory z innymi oczekiwaniami.

Komora normobaryczna – opinie

Rekomendacje i opinie dotyczą różnych aspektów związanych z funkcjonowaniem organizmu. Niektórzy poszukują po prostu nowych metod skutecznej relaksacji oraz warunków, które pozwolą im się odprężyć i wyciszyć psychicznie. Inni są w trakcie leczenia określonej choroby i poprzez wizytę w komorze chcą wesprzeć swój organizm i pobudzić go do szybszej i bardziej efektywnej regeneracji. Znajdziesz tutaj także opinie sportowców, którzy traktują sesje tlenowe jako element swojego planu treningowego. Chcą dzięki nim przygotować swój organizm do zwiększonego wysiłku, budować swoją wytrzymałość i kondycję psychiczną, a także przyspieszyć powrót do sprawności po różnego rodzaju kontuzjach i mikrourazach. Jest także wiele osób, które wizyty w komorze traktują jako ważny element profilaktyki zdrowia i sposób na poprawę swojego ogólnego samopoczucia. Jak widać, jest wiele różnych powodów, dla których odwiedzana jest komora normobaryczna. Opinie i ich lektura pozwoli Ci w podjęciu decyzji, czy to miejsce może wspomóc także Twój organizm.

Cenimy wszelkie opinie klientów i zależy nam na tym, byś mógł je poznać także i Ty. Być może pomogą Ci w podjęciu decyzji dotyczącej tego, czy warto skorzystać z sesji z podwyższonym ciśnieniem parcjalnym tlenu. O podzielenie się swoimi odczuciami i obserwacjami prosimy klientów w różnym wieku. Znajdziesz więc tutaj zarówno opinie seniorów, jak też opinie dotyczące wpływu atmosfery normobarycznej na samopoczucie dzieci czy osób w średnim wieku.

Zachęcamy do lektury rekomendacji i opinii klientów, korzystających z usług Normobaric for Life.

 

Opinie zostały pozyskane od tych osób przez personel Normobaric for Life, w formie pisemnej lub ustnej wypowiedzi. Opinie wyrażone są dobrowolnie i przekazane wraz ze zgodą na upublicznienie wizerunku oraz imienia i wieku.

Magdalena 35 lat Weronika 3,5 lat

Weronika urodziła się jako wcześniak w 34 tygodniu ciąży. Po szczepionce skojarzonej wystąpił NOP poszczepienny. Długo szukaliśmy przyczyn pogarszającego się stanu zdrowia. W ramach rehabilitacji córki, zaczęliśmy przyjeżdżać do komory normobarycznej.

Przeczytaj opinię

Pani Elżbieta 55 lat

Zawsze sobie powtarzałam, że komora normobaryczna będzie ostatnim miejscem z którego skorzystam. Pewnego dnia nadszedł jednak ten dzień, kiedy postanowiłam wybrać się na sesję tlenową i muszę przyznać, że to była to bardzo dobra decyzja.

Przeczytaj opinię

Pani Anna 60 lat

Jestem pewna, że warto powtarzać wizyty w komorze profilaktycznie, jeśli chcemy poprawić samopoczucie. Można także przychodzić tutaj, by się po prostu zrelaksować.

Przeczytaj opinię

Aneta Stankiewicz

Utytułowana, polska strzelczyni pochodząca z Bydgoszczy, członkini kadry narodowej i wielokrotna medalistka Pucharu Świata opowiada o tym, jak wygląda droga na szczyt światowego strzelectwa sportowego.

Przeczytaj opinię

Pani Ewa 48 lat

Uwierzyłam w siłę działania sesji tlenowych, bo dzięki nim lepiej funkcjonuję, łatwiej się poruszam, dużo lepiej mi się śpi, stałam się silniejsza i mocniejsza

Przeczytaj opinię

Pan Andrzej 52 lata

O komorze dowiedzieliśmy się od jednej z naszej trenerek. Szukaliśmy sposobów na poprawę zdrowia i samopoczucia żony.

Przeczytaj opinię

Pani Tamara 50 lat

Zachęcam wszystkich niedowiarków do przekonania się, jak na ich zdrowie zadziałają sesje w normobarii.

Przeczytaj opinię

Pani Teresa 65 lat

Dzięki wizytom w komorze normobarycznej wyregulowało mi się tętno. Lepiej śpię, poprawił stan mojej skóry na głowie i kondycja włosów.

Przeczytaj opinię

Pan Andrzej 59 lat

Dwie godziny spędzone w komorze normobarycznej w komfortowych warunkach, niczym w luksusowym samolocie, dają poczucie zrobienia czegoś tylko dla siebie.

Przeczytaj opinię

Pani Simone 39 lat

Choruję na cukrzycę. Wizyty w komorze przyspieszyły gojenie się rany, która powstała po amputacji małego palca i części prawej stopy.

Przeczytaj opinię

Pan Janusz 64 lata

Po pierwszej sesji w komorze wyszedłem na powietrze, złapałem głęboki oddech i poszedłem bez zadyszki i wysiłku samochodu, co wcześniej mi się nie zdarzało.

Przeczytaj opinię

Pan Jacek 60 lat

Korzystam z normobarii razem z żoną. Sesje tlenowe to ważny element poprawy jakości zdrowia.

Przeczytaj opinię

Pani Irena 71 lat

Korzystam z sesji tlenowych m.in. po to, by wspierać odporność swojego organizmu.

Przeczytaj opinię

Pani Ewa 72 lata

Bez względu na wiek warto dbać o zdrowie, bo mamy je tylko jedno. Jedną z metod są wizyty w komorze normobarycznej.

Przeczytaj opinię

Pani Elżbieta 60 lat

Mimo łagodnego przebiegu COVID-19, przez długi czas po wyleczeniu odczuwałam liczne powikłania, wykraczające poza dolegliwości ze strony układu oddechowego.

Przeczytaj opinię

Pan Tadeusz 77 lat

Wizyty w komorze normobarycznej dobrze wpływają na moją koncentrację i spostrzegawczość, a także na stawy

Przeczytaj opinię

Pani Dorota 56 lat

Korzystam z sesji tlenowych w komorze od ponad 3 lat. Zauważyłam, że regularne wizyty w tlenowym SPA pozytywnie wpływają na organizm.

Przeczytaj opinię

Pan Włodzimierz 79 lat

Tlenowe SPA to świetny sposób na wsparcie ciała i umysłu. Przekonał się o tym Pan Włodzimierz, który regularnie odwiedza Normobaric for LIfe.

Przeczytaj opinię

Pan Artur 36 lat

Nowotwór to diagnoza, której nikt nie chce usłuzseć. Leczenie onkologiczne to dużę wyzwanie dla organizmu, dlatego ważne, by wspierać go w różnych obszarach.

Przeczytaj opinię

Ignacy 9 lat

Normobarię można wykorzystać do rehabilitacji dzieci z zespołem Aspergera.

Przeczytaj opinię

Pani Julia 56 lat

Wiele lat szukałam sposobu, by pomóc swojej mamie zmagającej się z wieloma różnymi dolegliwościami. Znalazłam ratunek w normobarii.

Przeczytaj opinię

Pan Paweł 34 lata

Od urodzenia zmagam się z dolegliwościami ze strony układu krążenia. W powrocie do do zdrowia pomogły mi sesje tlenowe w komorze normobarycznej.

Przeczytaj opinię

Pani Justyna 43 lata

Chcę jak najwięcej osób zachęcić do korzystania z komory. Można ją traktować jak małe sanatorium.

Przeczytaj opinię