Po każdej wizycie w komorze mam więcej energii

Home > Opinie > Po każdej wizycie w komorze mam więcej energii

O komorze normobarycznej dowiedziałem się od mojego syna, który regularnie korzysta z jej pozytywnych właściwości. Lubię innowacje, szczególnie takie, które pozytywnie wpływają na organizm. Ciekawiło mnie, jak komora zadziała na mnie. Stwierdziłem, że skład powietrza w jej wnętrzu na pewno mi nie zaszkodzi, a raczej pomoże. Ciśnienie parcjalne tlenu jest w nim większe niż w atmosferze ziemskiej, to samo dotyczy stężenia dwutlenku węgla i wodoru. Czystym tlenem człowiek nie może długo oddychać, bo jest szkodliwy dla zdrowia. W tej komorze jednak atmosfera jest tak skomponowana, by wszystko oddziaływało optymalnie na organizm. Dzięki temu człowiek czuje się znacznie lepiej.

Od niespełna dwóch lat regularnie korzystam z pozytywnych właściwości normobarii. Staram się chodzić do komory w Osielsku jak najczęściej. Czasem wybieram się tam sam, czasem z żoną. Choruję na kilka chorób przewlekłych. Mam nadciśnienie, cukrzycę i choroby hematologiczne.

W ubiegłym roku miałem kontuzję kolana i dosyć długo czekałem na przeprowadzenie artroskopii. Od zabiegu minęło już kilka miesięcy, jednak nadal moje kolano nie jest w pełni sprawne. Łąkotka została przez lekarzy zoperowana, ale stawy w dalszym ciągu są zdegenerowane. Wiem, że ma na to niestety wpływ mój wiek, który sprawia, że proces powrotu do zdrowia przebiega wolniej niż kiedyś. Wierzę jednak, że proces degeneracji da się powstrzymać dzięki odpowiedniej diecie, rehabilitacji oraz sesjom tlenowym.

Jestem przekonany, że zmienione parametry atmosfery we wnętrzu komory normobarycznej pozytywnie wpływają na moje zdrowie i przywrócenie sprawności. Muszę przyznać, że powinienem się bardziej zmobilizować do ćwiczeń i ruchu. Trochę zaniedbałem tę kwestię ze względu na okres zimowy. Latem jest znacznie łatwiej włączyć ruch do codziennej aktywności. Negatywnie na mój organizm wpłynęły też ograniczenia związane z pandemią. Dobrze, że w tym czasie mogłem korzystać z sesji tlenowych w komorze, które podreperowały moje zdrowie psychiczne i fizyczne. Zauważyłem, że sesje tlenowe usprawniły ruchomość kolana po zabiegu. Dodatkowo widzę u siebie poprawę koncentracji i spostrzegawczości. Szybciej podejmuję decyzje. Po każdej wizycie w komorze organizm reaguje inaczej, jednak zawsze po sesji czuję się lekko, rześko i mam więcej energii.

Chętnie śledzę profil komory w Osielsku na mediach społecznościowych i korzystam z promocji. Zachęcam wszystkich do tego by odkryć, jakie pozytywne efekty może przynieść normobaria.