Normobaric for life

Promocje cenowe

Komora normobaryczna

Sprawdzaj obowiązujące promocje* i korzystaj z okazji, by wypoczywać i relaksować się w komorze normobarycznej w Osielsku k. Bydgoszczy w jeszcze bardziej atrakcyjnej cenie.

 

✹PROMOCJA “Karnet codzienny z gwarancją ceny”✹

Hucznie świętujemy nasze 3 urodziny! Z tej okazji chcemy Cię mile zaskoczyć. Postanowiliśmy wprowadzić niepowtarzalną promocję, jakiej jeszcze nie było. Od 1 do 18 grudnia 2021 roku możesz kupić wyjątkowy “Karnet codzienny z gwarancją ceny”, który pozwoli Ci na jeszcze bardziej efektywne dbanie o swoje zdrowie, dobrą kondycję i samopoczucie.

 

Czym jest “Karnet codzienny”?

To karnet, który upoważnia Cię do codziennych wizyt w komorze normobarycznej przez cały miesiąc, w którym obowiązuje. Dodatkowo, masz możliwość przedłużania jego ważności na kolejne miesiące w niesamowitej cenie w wysokości zaledwie 700 zł! Gwarantujemy, że cena Karnetu pozostanie stała, jeżeli będziesz przedłużać jego ważność regularnie co miesiąc, aż do grudnia 2022 roku. W ramach Karnetu możesz wziąć udział nawet w dwóch dwugodzinnych sesjach tlenowych dziennie.

 

Ile możesz zaoszczędzić, korzystając z “Karnetu codziennego”?

Oto przykład dotyczący marca 2022 r.

27 – liczba dni, w które możesz odwiedzić komorę normobaryczną w marcu

120 zł – to regularna cena wejściówki na sesję tlenową w strefie Relax
3 240 zł – tyle musiałbyś zapłacić, gdybyś chciał każdego dnia kupić jedną wejściówkę do strefy Relax w cenie regularnej

700 zł – cena “Karnetu codziennego”
70 zł – tyle kosztować Cię będzie pojedyncza sesja, jeśli odwiedzisz komorę w marcu dziesięć razy
26 zł – tyle kosztować Cię będzie pojedyncza sesja, jeśli odwiedzisz w marcu komorę każdego dnia
13 zł – tyle kosztować Cię będzie pojedyncza sesja, jeśli odwiedzisz w marcu komorę każdego dnia i zostaniesz w niej na 4 godziny

 

Dlaczego warto kupić “Karnet codzienny” jak najszybciej?

W ramach promocji dostępna jest ograniczona pula trzydziestu “Karnetów codziennych”. Kup więc go już dziś. Pamiętaj: “kto pierwszy ten lepszy” 🙂 To świetna okazja, by zaoszczędzić, a do tego regularnie dotleniać swój organizm i dbać o swoje zdrowie każdego dnia.

Informacje i rezerwacja miejsca: 882 056 850 lub info@normobaric.com.pl

 

Regulamin promocji „Karnet codzienny z gwarancją ceny”:

 1. Promocja “Karnet codzienny z gwarancją ceny” (zwany dalej “Karnetem”) trwa od 1 do 18 grudnia 2021 r. i jest organizowana przez komorę normobaryczna Normobaric for Life (zwaną dalej “Organizatorem Promocji”).
 2. W czasie trwania promocji Klient może kupić Karnet z gwarancją utrzymania stałej, promocyjnej ceny w wysokości 700 zł , w przypadku ciągłości przedłużenia jego ważności na kolejne miesiące.
 3. Warunkiem gwarancji ceny jest przedłużenie ważności Karnetu (równoznaczne z jego opłaceniem) najpóźniej do 5 dnia kolejnego miesiąca. Np. przedłużając ważność Karnetu na styczeń 2022 należy go opłacić najpóźniej do 5 stycznia, na luty – do 5 lutego itd. Przy czym w ramach Karnetu opłaconego na grudzień 2021 można korzystać z niego od momentu dokonania zapłaty do 31 grudnia 2021 r., w ramach Karnetu opłaconego na styczeń – od momentu dokonania zapłaty do 31 stycznia itd.
 4. Opłacenie przedłużenia ważności Karnetu na kolejny miesiąc, przed zakończeniem bieżącego miesiąca, upoważnia do wstępu na sesje tlenowe od pierwszego dnia kolejnego miesiąca. Opłacenie przedłużenia ważności Karnetu pomiędzy pierwszym a piątym dniem danego miesiąca, uprawnia do korzystania z sesji dopiero od momentu dokonania zapłaty. Oznacza to, że płacąc za przedłużenie Karnetu na styczeń 2022 r. trzeciego stycznia, można korzystać z wizyt w komorze w ramach przedłużonej ważności Karnetu dopiero od tego dnia, tj. 3 stycznia.
 5. W przypadku nieopłacenia Karnetu we wskazanym terminie, jego ważność ostatecznie wygasa. Oznacza to, że Klient traci prawo do korzystania z gwarancji ceny w kolejnych miesiącach.
 6. Przedłużanie ważności Karnetu jest możliwe do grudnia 2022 r., przy czym Karnet obowiązujący w grudniu 2022 r. należy opłacić najpóźniej do 5 dnia tego miesiąca.
 7. Klient może opłacić przedłużenie Karnetu z wyprzedzeniem. Oznacza to, że może opłacić w danym miesiącu karnety na dwa, trzy lub więcej kolejnych miesięcy.
 8. W ramach promocji dostępna jest ograniczona pula trzydziestu Karnetów. Obowiązuje kolejność składanych zamówień na zakup Karnetu. Organizator zastrzega sobie prawo do zwiększenia puli dostępnych Karnetów w okresie trwania promocji.
 9. Promocja “Karnet codzienny z gwarancją ceny” nie łączy się z innymi obowiązującymi w danym momencie promocjami i zniżkami.
 10. Karnet jest karnetem imiennym, upoważniającym do korzystania z sesji tlenowych wyłącznie przez jego właściciela. Pełnoletni właściciel Karnetu ma prawo do zabrania ze sobą na sesję tlenową jednego dziecka w wieku do 4 lat, przy czym obowiązuje konieczność zgłoszenia chęci zabrania dziecka podczas rezerwacji miejsca i podania jego wieku. Dziecko do 2 roku życia nie może zajmować oddzielnego miejsca i musi przebywać wewnątrz komory wyłącznie w nosidełku lub na kolanach pełnoletniego opiekuna. Dziecko w wieku powyżej 2 lat, może zajmować miejsce wyłącznie obok opiekuna. W przypadku dużej liczby rezerwacji miejsc zgłoszonych na daną godzinę przez innych Klientów komory normobarycznej, personel obsługujący komorę może poprosić o zajęcie przez dziecko miejsca na kolanach opiekuna. Organizator Promocji ma prawo do ograniczenia łącznej liczby dzieci biorącej udział w sesji tlenowej do maksymalnie trojga, o czym powiadomi Klienta podczas rezerwacji miejsca na sesję tlenową.
 11. Personel obsługujący komorę Normobaric for Life może poprosić o okazanie dokumentu potwierdzającego tożsamość osoby posługującej się Karnetem.
 12. Karnet uprawnia do wstępu na sesje tlenowe wyłącznie w Strefie Relax.
 13. Karnet można wykorzystać na wszystkie sesje tlenowe organizowane w danym miesiącu, którego dotyczy karnet, w dniach pracy komory Normobaric for Life (wyłączając dni ustawowo wolne od pracy, dni ogłoszone przez Organizatora Promocji jako dni niepracujące oraz godziny sesji zarezerwowane przez Organizatora Promocji w innych celach), w godzinach: 9:00, 11:00, 13:00, 15:00, 17:00, 19:00 w dni powszednie oraz 9:00, 11:00 i 13:00 w soboty. Karnet nie upoważnia do wstępu na wydarzenia specjalne organizowane w komorze normobarycznej, takie jak sesje jogi oddechowej i innego rodzaju warsztaty.
 14. Posiadacz Karnetu może skorzystać z maksymalnie dwóch sesji dziennie.
 15. Karnet można kupić:
 • w recepcji,
 • zamawiając go telefonicznie,
 • zamawiając go mailem – konieczne otrzymanie potwierdzenia mailowego rezerwacji karnetu od pracowników Normobaric for Life.
 1. Nie ma możliwości kupna Karnetu poprzez sklep internetowy sklep.normobaric.com.pl.
 2. Płatność za Karnet możliwa jest:
 • gotówką lub kartą w recepcji,
 • przelewem na wskazany przez obsługę numer rachunku, przy czym płatność musi być zaksięgowana na koncie Organizatora Promocji najpóźniej piątego dnia miesiąca, którego dotyczy karnet. Możliwe jest przesłanie potwierdzenia przelewu, potwierdzającego datę dokonania płatności.
 1. Płatności przelewem należy dokonywać na nr konta:
  ING Bank Śląski 62105011391000009080759328
  Wpisując w tytule przelewu: Imię Nazwisko “Karnet codzienny”, miesiąc, rok
  Np. Jan Kowalski “Karnet codzienny”, styczeń 2022
 2. Ze względu na limit osób, które jednorazowo mogą wziąć udział w sesji, obowiązkiem jest wcześniejsza rezerwacja miejsca, przy czym z wyprzedzeniem można zarezerwować wyłącznie jednorazowo jedną sesję.
 3. Rezerwacji miejsca na sesję tlenową w ramach Karnetu można dokonać telefonicznie lub za pośrednictwem maila.
 4. W przypadku, gdy na sesję tlenową o wybranej przez posiadacza karnetu godzinie są zarezerwowane wszystkie dostępne w strefie Relax miejsca, Organizator Promocji zaproponuje inną godzinę z dostępnymi w momencie rezerwacji miejscami.

 

 

♥ PROMOCJA Darmowe wejście urodzinowe - oferta dla solenizantów ♥

 

Urodziny masz tylko raz w roku i z tego powodu należy Ci się szczególny prezent. W tym ważnym dla Ciebie dniu możesz skorzystać z darmowego wejścia urodzinowego na sesję tlenową w strefie RELAX. To aż dwie godziny odpoczynku i regeneracji dla Twojego ciała i ducha, które dostajesz od nas jako miły upominek.

Informacje i rezerwacja miejsca: 882 056 850 lub info@normobaric.com.pl

 

Regulamin promocji „Darmowe wejście urodzinowe”:

 1. By skorzystać z darmowego wejścia urodzinowego, należy okazać obsłudze komory normobarycznej dokument potwierdzający datę urodzenia.
 2. W dniu urodzin można skorzystać z darmowej wejściówki na jedną dwugodzinną sesję w ciągu dnia.
 3. Darmowe wejście nie dotyczy sesji, podczas których organizowane są wydarzenia specjalne, takie jak sesje jogi oddechowej i innego rodzaju warsztaty.
 4. Darmowa wejściówka urodzinowa obowiązuje na wejście do Strefy Relax.
 5. Rezerwacji miejsca można dokonać telefonicznie lub za pośrednictwem maila. Nie ma możliwości rezerwacji wejściówki poprzez sklep internetowy sklep.normobaric.com.pl.
 6. Ze względu na limit osób, które jednorazowo mogą wziąć udział w sesji, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsca.
 7. Z darmowej wejściówki urodzinowej można skorzystać tylko w dniu pracy komory Normobaric for Life. Nie ma możliwości przesunięcia terminu skorzystania z darmowej wejściówki urodzinowej na inny dzień.
 8. Promocja obowiązuje do odwołania.

 

 

✹ PROMOCJA “Pierwsza wizyta 50% taniej” ✹

 

Wybierasz się na sesję tlenową do komory normobarycznej w Osielsku po raz pierwszy? Zastanawiasz się, jak przebiega taka wizyta oraz jak będziesz się czuć podczas kompresji i dekompresji w śluzie (czyli podczas zmiany ciśnienia) oraz przebywając przez dwie godziny wewnątrz komory? Skorzystaj z atrakcyjnego rabatu na pierwsze wejście i przekonaj się sam o pozytywnym wpływie sesji normobarycznej na Twoje samopoczucie. Każdy nowy Klient, który po raz pierwszy odwiedzi Normobaric for Life w Osielsku, otrzyma zniżkę w wysokości 50% od ceny regularnej na zakup pojedynczej wejściówki do strefy Relax lub do strefy VIP.

Przyjdź, przetestuj taniej i wspieraj swoje zdrowie, czerpiąc siłę z tlenu.

Informacje i rezerwacja miejsca: 882 056 850 lub info@normobaric.com.pl

 

Regulamin promocji „Pierwsza wizyta 50% taniej”:

 1. Promocyjna cena dotyczy wyłącznie pierwszej wizyty Klienta w komorze normobarycznej.
 2. Rabat w wysokości 50% dotyczy ceny regularnej (określonej w cenniku na podstronie https://normobaric.com.pl/cennik-uslug-sesje-tlenowe/) pojedynczej wejściówki na dwugodzinną sesję tlenoterapii w Strefie Relax oraz w Strefie VIP.
 3. Promocyjna cena dotyczy wejściówki dla osoby w wieku powyżej 16 lat.
 4. Zniżka nie obowiązuje na wydarzenia specjalne organizowane w komorze normobarycznej, takie jak sesje jogi oddechowej i innego rodzaju warsztaty.
 5. Rezerwacji miejsca można dokonać telefonicznie lub za pośrednictwem maila. Nie ma możliwości rezerwacji wejściówki w ramach promocji poprzez sklep internetowy sklep.normobaric.com.pl.
 6. Ze względu na limit osób, które jednorazowo mogą wziąć udział w sesji, obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsca.
 7. Promocja obowiązuje od 8 listopada 2021 r. do odwołania.

 

 


* Uwaga: promocje i zniżki nie dotyczą voucherów i nie łączą się. Oznacza to, że w danym momencie można korzystać wyłącznie z jednego rodzaju zniżki (liczonej od ceny regularnej) lub z promocji.

Czy akceptujesz politykę prywatności oraz cookies?